fbpx
Wybierz stronę

Ebook, który odmienia macierzyństwo

Nie krzycz słuchaj!

Chciałabyś już nigdy nie podnieść głosu na swoje dziecko?

Marzy Ci się przyjacielska relacja z pociechami,
jednak czasami masz wrażenie, że nie możesz się do nich przebić?

A co, gdyby jednak okazało się, że jest na to sposób, który jest w zasięgu ręki?
I można wyrzuty sumienia wymienić na satysfakcję z relacji?

Zanim zaczniesz czytać dalej, chcę Ci powiedzieć, że naprawdę KAŻDEJ z nas się to zdarzyło. Macierzyństwo jest ogromnym wyzwaniem i wielką szkołą. Często to właśnie tutaj po raz pierwszy w życiu czujesz, że naprawdę tracisz kontrolę…

Zamiast więc gnieść się w poczuciu winy lub zamieniać się w matkę-postrach weź sprawy w swoje ręce! Poznaj sprawdzone sposoby na to, by poczuć się pewną siebie i kompetentną mamą, która nie musi krzyczeć, by zostać usłyszana.

Czy nie jest tak, że często myślisz sobie:

proszę i proszę, a wszyscy i tak mnie ignorują

ile można powtarzać? nic do nich nie dociera

czuję, że nasze relacje są coraz gorsze

boję się, że oddalamy się od siebie

jestem zmęczona krzykami i nie chcę, by dzieci mnie tak zapamiętały

kocham swoje dzieciaki i nie wiem co robić, by w naszym domu w końcu zapanował spokój

przez to, że krzyczę, moje dzieci też zaczynają krzyczeć

moje krzyki wpływają na moje relacje z partnerem, kłócimy się, a dzieci to widzą

A chciałabyś móc powiedzieć, że:

wreszcie wiem, dlaczego tak trudno było mi się porozumieć z dziećmi

moja codzienność zmieniła się diametralnie

mój dom nie jest już polem bitwy

zrozumiałam, jakie były prawdziwie powody mojego krzyku

potrafię słowami dotrzeć do swoich dzieci bez podnoszenia głosu

wiem, co robić, kiedy czuję, że moje napięcie rośnie

w naszym domu panuje spokój, umiemy ze sobą rozmawiać, dużo się śmiejemy

potrafimy dogadać się z partnerem, w końcu wiemy, czego potrzebujemy i jak o to zadbać

mam czas dla siebie, potrafię dbać o swoje zasoby i uczę tego moje dzieci

cieszę się swoim macierzyństwem

wiem, co służy mojej rodzinie i na co stawiać w przyszłości

W takim razie…

Ebook „Nie krzycz słuchaj” jest dla Ciebie!

 

Zdobądź potrzebną Ci wiedzę, buduj relacje oparte na zrozumieniu i zaufaniu i zaoszczędź sobie kolejnych miesięcy nerwów i rozczarowań.

Kim jestem?

Kim jestem?

Nazywam się Katarzyna Półtorak. Jestem psycholożką i zajmuję się wspieraniem kobiet. Uczę, jak budować bliskie relacje, jak rozmawiać i jak nie krzyczeć na dzieci. Wierzę, że każda kobieta ma prawo do bycia szczęśliwą mamą i powinna mieć narzędzia do tego, by móc nią być. Studiowałam w Polsce i za granicą, pracowałam w szpitalu, w szkołach i prowadziłam warsztaty. Od wielu lat pracuję z kobietami z różnych zakątków świata online, po polsku i po angielsku. Przeprowadziłam tysiące rozmów indywidualnych, konsultacji i wiele programów mentoringowych. Jednak najważniejsze jest to, że tak jak Ty, też jestem mamą i wiem, jak to jest, kiedy między dziećmi iskrzy, w domu trzeba zająć się tysiącami obowiązków i na dodatek ktoś ciągle dzwoni z kolejną sprawą, o której trzeba pamiętać.

Nauczenie się tego, jak nie krzyczeć na swoje dzieci, to jedna z najważniejszych umiejętności, jaką możesz zdobyć. Będziesz w końcu taką mamą, jaką zawsze chciałaś być, a twoje dzieci będą wiedziały, że zawsze mogą do ciebie przyjść z każdą sprawą i mama na nie nie nakrzyczy. Będą czuły się bezpieczne, zrozumiane, a ty będziesz potrafiła dać im wsparcie, którego potrzebują.

Co zyskasz dzięki ebookowi?

Obojętnie, w jakim wieku są Twoje dzieci, ten ebook pomoże Ci zrozumieć, dlaczego tak szybko tracisz cierpliwość i co robić, by nie docierać do krawędzi swojej wytrzymałości.

Wiedza, którą się z Tobą dzielę sprawi, że wiele razy ze zdziwienia szeroko otworzysz oczy i dowiesz się, co możesz zrobić inaczej, by budować relacje bez krzyku. I to od momentu otworzenia ebooka!

Konkretnie, po tej lekturze odzyskasz i uzyskasz:

Spokój ducha – uczysz się tego, czego potrzebujesz, we właściwym czasie i kolejności

Wiedza, co i jak robić – zdobywasz umiejętności w obszarze komunikacji, potrzeb, emocji, testujesz różne rozwiązania i wybierasz to, które najbardziej Ci pasuje

Efekty – widzisz, jak zmieniła się Twoja codzienność, słowa i relacje

Czego dowiesz się z ebooka?

Ebook to pięć logicznie powiązanych ze sobą części, na które łącznie składa się 10 rozdziałów. Przekażę Ci w nich rzetelną wiedzę, która pomoże Ci przestać krzyczeć na dzieci i zadbać o to, by wyrzuty sumienia zamienić na uśmiech i poczucie satysfakcji z budowania relacji, o jakich zawsze marzyłaś. To nie jest utopia – to Twój cel do zrealizowania!

9

CZĘŚĆ 1: BUDOWANIE I ZNACZENIE RELACJI

Będę Ci w niej opowiadać o tym, czym są relacje, jak o nie dbać, opowiem Ci o poczuciu własnej wartości i o akceptacji. 

9

CZĘŚĆ 2: ZŁOŚĆ I WYZWALACZE KRZYKU

Nauczysz się inaczej rozumieć swoją złość, dowiesz się, czym są wyzwalacze krzyku, jak ich szukać w kontekście niezaspokojonych potrzeb, Twojej osobistej interpretacji rzeczywistości oraz wysokiej wrażliwości. Odkryjesz, dlaczego tak naprawdę krzyczysz na dzieci. Przyczyny są naprawdę nie tam, gdzie się ich spodziewasz!

9

CZĘŚĆ 3: SPOSOBY, KTÓRE MOGĄ POMÓC CI NIE KRZYCZEĆ NA DZIECI

Poznasz sprawdzone metody, które sprawią, że inaczej spojrzysz na pewne sytuacje, będziesz miała więcej wiedzy i możliwości, by się zatrzymać, zareagować z empatią i zrozumieniem.

9

CZĘŚĆ 4: ROZWIĄZANIA SYTUACJI, W KTÓRYCH POJAWIŁ SIĘ KRZYK

Ta część dotyczy tego, co robić, kiedy nie udało nam się nie krzyczeć na dzieci. Jak się zachować i co konkretnie nasze zachowanie przekazuje dzieciom. To bardzo ważny temat, bo jest niezwykle istotne, by wiedzieć, jak wrócić do kontaktu, który został przerwany krzykiem.

9

CZĘŚĆ 5: ŁADOWANIE ZASOBÓW, WYKORZYSTYWANIE NOWYCH UMIEJĘTNOŚCI I OSOBISTYCH KOMPETENCJI

Jest ona o tym, co jeszcze możesz zrobić, by przestać krzyczeć na dzieci. Co leży w Twojej mocy, na czym się skupić, by Ci było lżej. Dowiesz się, jak ładować zasoby i jakie przekonania dotyczące bycia rodzicem utrudniają Ci kontakt ze sobą i korzystanie z wiedzy i umiejętności, które już zdobyłaś.

Do dzieła!

Wybierz takie rozwiązanie, które najbardziej CI się podoba i już dziś zobacz, jak wspaniale być mamą, która nie krzyczy.

Ebook – Nie krzycz słuchaj!

 

Pakiet Basic

Ebook – Nie krzycz słuchaj 

Cena

57 zł

Pakiet Standard

Ebook i Workbook:
Nie krzycz słuchaj 

Cena

99 zł

Pakiet VIP

Ebook i Workbook:
Nie krzycz słuchaj
Konsultacje 1:1 (45 min)

Cena

199 zł

Zobacz opinie o ebooku:

Karolina, mama siedmio i dziesięciolatka

(5/5)

W trakcie czytania E-booka Nie krzycz – słuchaj, wiele razy opadała mi szczęka ze zdziwienia. To zupełnie inne podejście dotyczące dzieci i relacji niż to, które znałam dotychczas. Do mnie przemawia w 100%, a co najważniejsze dzieci świetnie na nie reagują!

Alicja, mama pięciolatki

(5/5)

Kiedy Kasia podarowała mi E-booka, sądziłam, że niczym nowym mnie on nie zaskoczy. Pomyliłam się jednak – na szczęście dla mnie. Teraz wiem, że naprawdę można przestać krzyczeć i przy odrobinie wprawy zapomnieć nawet o poczuciu winy!

Agnieszka, mama roczniaka i ośmiolatka

(5/5)

E-book Nie krzycz, słuchaj zaskoczył mnie nie tylko świeżym podejściem do relacji i komunikacji, ale również praktycznymi strategiami, które mogłam od razu wcielić w życie. Poza tym czułam, że Kasia naprawdę rozumie przez co przechodzę i wie, na co powinnam zwrócić uwagę, kiedy emocje biorą górę!

Marta, mama dwulatki i sześciolatka

(5/5)

Workbook to nieoceniona pomoc przy wypracowywaniu nowych umiejętności! Dzięki niemu mogłam utrwalić to, czego się dowiedziałam, a potem w razie potrzeby wracać do swoich notatek.

Joanna, mama dwu, pięcio i sześciolatki

(5/5)

Dzięki przerobieniu workbooka odkryłam, jak wiele mam trudnych przekonań odnośnie macierzyństwa i jak bardzo sama sobie utrudniam bycie spokojną i wyluzowaną mamą. Teraz mogę się w końcu od nich uwolnić i co najważniejsze nie przekażę ich swoim dziewczynkom.

Dorota, mama trzylatki

(5/5)

Workbook dopełnia wiedzę zawartą w Ebooku. Dla mnie to połączenie idealne. Bardzo wygodnie pracowało mi się z workbookiem. Mogłam dowiadywać się czegoś nowego i od razu rozpracować, dlaczego np. miałam z czymś tyle kłopotu.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy ebook będzie dostępny?

Ebook jest dostępny od raz po zakupie, otrzymasz go na maila.

Czy dostanę FV?

Tak. Proszę tylko o uzupełnienie danych do FV w polach do tego przeznaczonych podczas zakupu. Przesyłanie ich wiadomością email może spowodować znaczne opóźnienie w wystawieniu FV.