fbpx
Wybierz stronę

Gratuluję! Twój egzemplarz ebooka – „Nie krzycz słuchaj!” zaraz dotrze na Twoją skrzynkę e-mailową.

Zanim jednak zaczniesz go czytać i wdrażać, zobacz specjalną propozycję, którą dla Ciebie przygotowałam.

Mini kurs, który da Ci moc

Jak poradzić sobie
z 3 demonami macierzyństwa?

Bezradność, poczucie winy, wstyd. Trzy demony macierzyństwa, których doświadczyła każda z nas. Dowiedz się, jak się z nimi rozprawić, nabrać kompetencji i odzyskać spokój i pewność siebie.

Bycie mamą to nie jest łatwe zadanie. Są sytuacje, w których czujesz się bezradna, nie wiesz co robić, a kiedy ten stan trwa zbyt długo, tracisz energię i poczucie kompetencji.

Myślisz sobie: “Jestem dorosła, kto jak nie ja powinien wiedzieć, jak rozmawiać z własnymi dziećmi?”

Czujesz się przeciążona, a w głowie wiruje pędzący kołowrotek, którego nie potrafisz zatrzymać. Kiedy nie wytrzymujesz i wybuchasz, pojawia się poczucie winy. Nie pomaga Ci jednak w niczym, zabiera resztę Twoich zasobów i nie daje narzędzi na przyszłość.

Pojawia się wstyd i nawet jeśli trudno Ci się do tego przyznać samej przed sobą, to puka czasem w Twoje okno i pokazuje Ci, że inni widzą to, co robisz, oceniają Cię i dają rady, których wcale nie chcesz.

W kursie:

Pokażę Ci, jak szybko możesz pożegnać bezradność, która pojawia się, kiedy czegoś nie wiesz lub nie umiesz zrobić, a wszyscy wkoło wydają się radzić sobie dużo lepiej.

Dowiesz się, jak rozprawić się ze swoim poczuciem winy, by przestało nawiedzać Cię w nocy sprowadzając bezsenność, to okropne uczucie bycia niewystarczająco dobrą mamą i zostawiając Cię bez pomysłu na to, co zrobić następnym razem inaczej w podobnej sytuacji.

Odkryjesz, jak wstyd chroni Cię w pewnych sytuacjach i jak pozbyć się nawyku zawstydzania dzieci, który wiele kobiet wyniosło z domu rodzinnego.

Jako mama i jako psycholog dobrze znam się ze wszystkimi trzema demonami macierzyństwa. Nie muszą jednak zatruwać Ci życia, bo można zrozumieć, jak i kiedy działają, do czego mogą się przydać i jak sprawić, by było ich mniej. Każde z nich chce Ci coś powiedzieć, naucz się odczytywać te informacje.

KIM JESTEM?

Nazywam się Katarzyna Półtorak. Jestem psycholożką i zajmuję się wspieraniem kobiet. Uczę, jak budować bliskie relacje, jak rozmawiać i jak nie krzyczeć na dzieci. Wierzę, że każda kobieta ma prawo do bycia szczęśliwą mamą i powinna mieć narzędzia do tego, by móc nią być.

Studiowałam w Polsce i za granicą, pracowałam w szpitalu, w szkołach i prowadziłam warsztaty. Od wielu lat pracuję z kobietami z różnych zakątków świata online, po polsku i po angielsku. Przeprowadziłam tysiące rozmów indywidualnych, konsultacji i wiele programów mentoringowych. Jednak najważniejsze jest to, że tak jak Ty, też jestem mamą i wiem, jak to jest, kiedy między dziećmi iskrzy, w domu trzeba zająć się tysiącami obowiązków i na dodatek ktoś ciągle dzwoni z kolejną sprawą, o której trzeba pamiętać.

Nauczenie się tego, jak nie krzyczeć na swoje dzieci, to jedna z najważniejszych umiejętności, jaką możesz zdobyć. Będziesz w końcu taką mamą, jaką zawsze chciałaś być, a Twoje dzieci będą wiedziały, że zawsze mogą do Ciebie przyjść z każdą sprawą i mama na nie nie nakrzyczy. Będą czuły się bezpieczne, zrozumiane, a Ty będziesz potrafiła dać im wsparcie, którego potrzebują.

W trzech filmach wideo opowiem Ci o bezradności, poczuciu winy i o wstydzie.

Czuję, że na samą myśl o nich przechodzą Cię nieprzyjemne dreszcze.

Znam to. Dlatego przygotowałam antidotum!

Co da Ci udział w tym kursie?

Dowiesz się, jak poczucie braku wpływu na sytuację zmienić w szansę i zasób w budowaniu relacji.

Zrozumiesz, dlaczego poczucie winy dotyka Cię tak często i jak do niego podejść, by zaczęło znikać z Twojej codzienności, oddając Ci jednocześnie energię i radość z bycia mamą.

Dowiesz się, jak z punktu widzenia psychologii działa wstyd, skąd wziął się w Twoim życiu i jak przełamać schemat zawstydzania własnych dzieci, który zostawia rysy na Waszej relacji.

Masz ochotę rozprawić się z demonami?
W takim razie do dzieła!

Jak tylko odkryjesz ich podstępne sposoby działania, obronisz się przed nimi z bez kłopotu.

Korzystając z mojej specjalnej propozycji możesz wziąć udział w tym mini kursie za jedyne:

79 zł   29 zł

Zobacz opinie o moich materiałach:

Karolina, mama siedmio i dziesięciolatka

(5/5)

W trakcie czytania E-booka Nie krzycz – słuchaj, wiele razy opadała mi szczęka ze zdziwienia. To zupełnie inne podejście dotyczące dzieci i relacji niż to, które znałam dotychczas. Do mnie przemawia w 100%, a co najważniejsze dzieci świetnie na nie reagują!

Alicja, mama pięciolatki

(5/5)

Kiedy Kasia podarowała mi E-booka, sądziłam, że niczym nowym mnie on nie zaskoczy. Pomyliłam się jednak – na szczęście dla mnie. Teraz wiem, że naprawdę można przestać krzyczeć i przy odrobinie wprawy zapomnieć nawet o poczuciu winy!

Agnieszka, mama roczniaka i ośmiolatka

(5/5)

E-book Nie krzycz, słuchaj zaskoczył mnie nie tylko świeżym podejściem do relacji i komunikacji, ale również praktycznymi strategiami, które mogłam od razu wcielić w życie. Poza tym czułam, że Kasia naprawdę rozumie przez co przechodzę i wie, na co powinnam zwrócić uwagę, kiedy emocje biorą górę!

Marta, mama dwulatki i sześciolatka

(5/5)

Workbook to nieoceniona pomoc przy wypracowywaniu nowych umiejętności! Dzięki niemu mogłam utrwalić to, czego się dowiedziałam, a potem w razie potrzeby wracać do swoich notatek.

Joanna, mama dwu, pięcio i sześciolatki

(5/5)

Dzięki przerobieniu workbooka odkryłam, jak wiele mam trudnych przekonań odnośnie macierzyństwa i jak bardzo sama sobie utrudniam bycie spokojną i wyluzowaną mamą. Teraz mogę się w końcu od nich uwolnić i co najważniejsze nie przekażę ich swoim dziewczynkom.

Dorota, mama trzylatki

(5/5)

Workbook dopełnia wiedzę zawartą w Ebooku. Dla mnie to połączenie idealne. Bardzo wygodnie pracowało mi się z workbookiem. Mogłam dowiadywać się czegoś nowego i od razu rozpracować, dlaczego np. miałam z czymś tyle kłopotu.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy kurs będzie dostępny?

Kurs jest dostępny od raz po zakupie, otrzymasz informacje z dostępem na maila.

Czy dostanę FV?

Tak. Proszę tylko o uzupełnienie danych do FV w polach do tego przeznaczonych podczas zakupu. Przesyłanie ich wiadomością email może spowodować znaczne opóźnienie w wystawieniu FV.