fbpx
Wybierz stronę

Mini kurs, który da Ci moc

Jak poradzić sobie
z 3 demonami macierzyństwa?

Bezradność, poczucie winy, wstyd. Trzy demony macierzyństwa, których doświadczyła każda z nas. Dowiedz się, jak się z nimi rozprawić, nabrać kompetencji i odzyskać spokój i pewność siebie.

LEKCJA 1. BEZRADNOŚĆ

W tym filmie pokażę Ci, jak szybko możesz pożegnać bezradność, która pojawia się, kiedy czegoś nie wiesz lub nie umiesz zrobić, a wszyscy wkoło wydają się radzić sobie dużo lepiej.

LEKCJA 2. POCZUCIE WINY

Tutaj dowiesz się, jak rozprawić się ze swoim poczuciem winy, by przestało nawiedzać Cię w nocy sprowadzając bezsenność, to okropne uczucie bycia niewystarczająco dobrą mamą i zostawiając Cię bez pomysłu na to, co zrobić następnym razem inaczej w podobnej sytuacji.

LEKCJA 3. WSTYD

W tym wideo odkryjesz, jak wstyd chroni Cię w pewnych sytuacjach i jak pozbyć się nawyku zawstydzania dzieci, który wiele kobiet wyniosło z domu rodzinnego.

KIM JESTEM?

Nazywam się Katarzyna Półtorak. Jestem psycholożką i zajmuję się wspieraniem kobiet. Uczę, jak budować bliskie relacje, jak rozmawiać i jak nie krzyczeć na dzieci. Wierzę, że każda kobieta ma prawo do bycia szczęśliwą mamą i powinna mieć narzędzia do tego, by móc nią być.

Studiowałam w Polsce i za granicą, pracowałam w szpitalu, w szkołach i prowadziłam warsztaty. Od wielu lat pracuję z kobietami z różnych zakątków świata online, po polsku i po angielsku. Przeprowadziłam tysiące rozmów indywidualnych, konsultacji i wiele programów mentoringowych. Jednak najważniejsze jest to, że tak jak Ty, też jestem mamą i wiem, jak to jest, kiedy między dziećmi iskrzy, w domu trzeba zająć się tysiącami obowiązków i na dodatek ktoś ciągle dzwoni z kolejną sprawą, o której trzeba pamiętać.

Nauczenie się tego, jak nie krzyczeć na swoje dzieci, to jedna z najważniejszych umiejętności, jaką możesz zdobyć. Będziesz w końcu taką mamą, jaką zawsze chciałaś być, a Twoje dzieci będą wiedziały, że zawsze mogą do Ciebie przyjść z każdą sprawą i mama na nie nie nakrzyczy. Będą czuły się bezpieczne, zrozumiane, a Ty będziesz potrafiła dać im wsparcie, którego potrzebują.

W trzech filmach wideo opowiadam Ci o bezradności, poczuciu winy i o wstydzie.

Czuję, że na samą myśl o nich przechodzą Cię nieprzyjemne dreszcze.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz więcej wskazówek – napisz do mnie na:

katarzyna.poltorak@mamamamoc.pl