fbpx
Wybierz stronę

Odbierz prezent od Mama Ma Moc

5 sposobów na to, by się dogadać z dziećmi bez krzyku

Trudno Ci czasem dogadać się z dziećmi, powtarzasz, prosisz i nie ma reakcji?

W takim razie wypróbuj te 5 sposobów. To nie jest wcale niemożliwe. Mało tego, z czasem stanie się banalnie proste!

Kiedy rozmawiam z mamami, często słyszę, że są wykończone ciągłym powtarzaniem i sprawdzeniem, czy wszystko zostało zrobione.

Czują się jak żandarmi, którzy rozliczają, a nie jak wspierające i spokojne mamy, którymi zawsze chciały być.

Dlatego dziś dzielę się z Tobą materiałem, który przygotowałam po to, byś mogła sprawdzić, co powoduje, że trudno wam się dogadać.

Będziesz mogła także skorzystać z metod, które sprawdzają się mnie oraz wielu innym mamom.

Co zmieni się po lekturze tego opracowania?

Dowiesz się jak formułować to, co mówisz do dzieci, by było im łatwiej usłyszeć twoją prośbę i za nią podążać.

Przeczytasz o cudownym sposobie, który mamy wszyscy pod ręką zupełnie za darmo, a tak niewiele rodziców z niego korzysta!

Odkryjesz, dlaczego czasem wybuchasz tak szybko (wbrew pozorom zachowanie dzieci nie jest przyczyną Twojego podniesionego głosu i nerwów!).

Oprócz tego przeczytasz o tym, jak możesz kształtować zachowania swoich pociech i że bycie jedną drużyną jest możliwe i jest na wyciągnięcie ręki.

Możesz mieć znów czas dla siebie, energię i radość z macierzyństwa. Skorzystaj z moich podpowiedzi i daj znać, która okaże się Twoim największym odkryciem!

Zachęcona? To wpisz swoje imię i e-mail, abym mogła wysłać Ci opracowanie:

Kim jestem?

Kim jestem?

Nazywam się Katarzyna Półtorak. Jestem psycholożką i zajmuję się wspieraniem kobiet. Uczę, jak budować bliskie relacje, jak rozmawiać i jak nie krzyczeć na dzieci. Wierzę, że każda kobieta ma prawo do bycia szczęśliwą mamą i powinna mieć narzędzia do tego, by móc nią być. Studiowałam w Polsce i za granicą, pracowałam w szpitalu, w szkołach i prowadziłam warsztaty. Od wielu lat pracuję z kobietami z różnych zakątków świata online, po polsku i po angielsku. Przeprowadziłam tysiące rozmów indywidualnych, konsultacji i wiele programów mentoringowych. Jednak najważniejsze jest to, że tak jak Ty, też jestem mamą i wiem, jak to jest, kiedy między dziećmi iskrzy, w domu trzeba zająć się tysiącami obowiązków i na dodatek ktoś ciągle dzwoni z kolejną sprawą, o której trzeba pamiętać.

Nauczenie się tego, jak nie krzyczeć na swoje dzieci to jedna z najważniejszych umiejętności, jaką możesz zdobyć. Będziesz w końcu taką mamą, jaką zawsze chciałaś być, a twoje dzieci będą wiedziały, że zawsze mogą do ciebie przyjść z każdą sprawą i mama na nie nie nakrzyczy. Będa czuły się bezpieczne, zrozumiane, a ty będziesz potrafiła dać im wsparcie, którego potrzebują.