fbpx
Wybierz stronę

Nagranie

Jak dogadać się z dziećmi bez krzyku?

Dostęp do nagrania masz na 10 dni.

Na koniec webinaru opowiadam o ebooku – napisałam go dla mam, które chcą przestać krzyczeć. Na kod: mama otrzymasz 20% zniżki na dowolny pakiet.

Czego się dowiesz na webinarze?

Zrozumiesz, dlaczego tak dużo krzyczymy (bo nie tylko Ty masz ten problem) i skąd ten mechanizm w ogóle się wziął?

Odkryjesz, co pomaga zachować spokój i jak nie dopuścić do sytuacji, w której docierasz do granicy swojej wytrzymałości i do krzyku.

Opowiem również o tym, na czym naprawdę polega dbanie o siebie i zdecydowanie nie chodzi tu o randki z mężem, czy wizyty w kinie.

Zdradzę kilka sposobów, które od razu po obejrzeniu webinaru będziesz mogła wypróbować!

Opowiem także o tym, co oprócz nowych strategii może przynieść najszybszą i trwałą zmianę w budowaniu komunikacji bez krzyku.

Kim jestem?

Nazywam się Kasia Półtorak i jestem psycholożką. Wiele lat temu zdecydowałam, że będę wspierać kobiety w budowaniu macierzyństwa ze swoich marzeń.

Dziś pracuję z kobietami z różnych zakątków świata i każdego dnia widzę, jak wspaniale zmienia się codzienność wielu rodzin. To Ty jako mama jesteś filarem swojej rodziny i znasz swoje dzieci najlepiej na świecie.

Moim zadaniem jest dać Ci narzędzia, których potrzebujesz, aby móc budować relacje nie tylko pełne miłości i zaufania, ale również oparte na świadomości swoich potrzeb i zasobów.

Sama również jestem mamą i wiem, jak wiele wysiłku to czasem wymaga. Chcę Ci więc ułatwić zadanie i pokazać co robić, by macierzyństwo stało się przyjemnością i radością, a nie jedynie listą obowiązków do wypełnienia.